موبایل کده - درباره ما

  به موبایل کده خوش آمدید


  وب سایت موبایل کده از شهریور ماه سال 1394 با موضوع اولین مرکز تخصصی خرید و فروش انواع موبایل و سیم کارت در ایران افتتاح گردیده و هدف اصلی آن در ارتباط قرار دادن خریدار و فروشنده به صورت مستقیم و حذف نقش دلال می باشد.

 • وب سایت موبایل کده با هدف خرید و فروش انواع گوشی،تبلت و سیم کارت نو و کارکرده در سراسر ایران و بدون هیچ گونه واسطه گری ایجاد شده است.
 • موبایل کده با ساده سازی و روشن سازی فرآیند خرید و فروش انواع گوشی و تبلت ، شما را یاری می کند تا با کمترین دردسر و در کمترین زمان خرید و فروش خود را انجام دهید.

فروشندگان

  فروشندگان عزیز در کمتر از یک دقیقه قادر خواهند بود گوشی و تبلت و سیم کارت خود را که قصد فروش دارند،در سایت با قیمت پیشنهادی خود ثبت کنند.
  موبایل کده با تعداد بازدید بالای روزانه بستر مناسبی را فراهم آورده است تا فروشندگان موبایل و سیم کارت خود را به راحت ترین شکل و کمترین هزینه به فروش گذاشته و بتوانند گوشی ، تبلت و سیم کارت خود را بدون واسطه گری و با قیمت پیشنهادی و توافقی به فروش برسانند.

خریداران

خریداران عزیز با امکانات جستجوی پیشرفته قرار گرفته شده در سایت به راحتی می توانند موبایل و یا سیم کارت مورد نیاز خود را بیابند و با داشتن شماره تلفن و ایمیل فروشنده توافقات لازم را برای خرید انجام دهند.
برای هر آگهی ثبت شده در سایت می توانید براحتی پیشنهاد قیمت خرید خود را ارسال نمایید تابه خریدار ارسال شود و توافقات نهایی را انجام دهید.

فروشگاه های تلفن همراه و سیم کارت

فروشندگان و صاحبان واحدهای صنفی و خدماتی، نهادها، شرکتها و افراد فعال در زمینه تلفن همراه و سیم کارت در صورت تمایل می توانند اقدام به ثبت نام فروشگاهی در موبایل کده نمایند و از خدمات منحصر به فرد موبایل کده بهره مند شوند.

 • ثبت آگهی ویژه موبایل و سیم کارت در سایت موبایل کده به صورت نامحدود
 • داشتن صفحه کاملا شخصی و منحصر برای فروشگاه شما
 • اعلام نمودن لیست قیمت تمامی گوش ها و تبلت های موجود فروشگاه شما و رقابت نمودن با رقبا
 • بهبود کسب و کار شما با توجه به تعداد بازدید بالای روزانه وب سایت موبایل کده

وب سایت موبایل کده هیچگونه گوشی موبایل و سیم کارت برای فروش ندارد و فقط نمایش دهنده تبلیغات فروشندگان می باشد و مسئولیتی در قبال آنها ندارد. توجه : سایت mobilekade.com هیچگونه مسوولیتی در قبال خرید و فروش هایی که در سایت انجام می شود ندارد. توصیه می گردد به منظور جلوگیری از کلاهبرداری های اینترنتی قبل از واریز وجه به حساب فروشنده حتما از اعتبار وی (از طریق تلفن ثابت و ...) مطمئن گردید.و در صورت امکان معامله خود را بصورت حضوری انجام دهید.

اگرچه نهایت سعی خود را نموده ایم تا به حداکثر سادگی در فرآیند انتخاب و ارائه گوشی و تبلت و سیم کارت دست پیدا کنیم، لیکن همواره مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای هرچه بهتر و کارآمدتر کردن این فرآیند هستیم.

وب سایت موبایل کده به فروش می رسد. خریداران با شماره 44026809 تماس حاصل بفرمایید