گوشی اچ تی سی یو مجهز به فریم حساس به لمس

گوشی اچ تی سی یو مجهز به فریم حساس به لمس

اچ تی سی دو گوشی جدید به نام های اچ تی سی یو اولترا (HTC U Ultra) و اچ تی سی یو پلی (HTC U Play) را برای بازار خود در سال 2017 میلادی رونمایی کرده است. به نقل از یک گزارش تازه، به نظر می‌رسد تا چند روز دیگر شاهد حضور سومین عضو این خانواده خواهیم بود. این گوشی اچ تی سی یو (HTC U) نام دارد و جایگزین گوشی اچ تی سی 10، پرچمدار سال گذشته تایوانی‌ها خواهد شد.

اگر به خاطر داشته باشید، گوشی اچ تی سی یو همان گوشی حاوی کدنام Ocean است که سال گذشته میلادی برای نخستین بار با آن ملاقات کردیم. گوشی هوشمندی که یکی از طراحان شرکت اچ تی سی در ماه سپتامبر ویدیویی از آن را منتشر کرد که لبه‌هایی حساس به فشار را در این گوشی به نمایش می‌گذاشت. البته وی در آن ویدیو نام اچ تی سی یو را سنس تاچ (Sense Touch) گذاشته بود، اما دقیقا همین گوشیست که در این گزارش به آن خواهیم پرداخت.
تکنولوژی لبه های حساس به فشار (Edge Sense) گوشی اچ تی سی یو به شما امکان کنترل فرامین زیادی را همراه با ژستورها ولی بدون نیاز به لمس نمایشگر اصلی گوشی و تنها با لمس لبه های ان خواهد داد.  با لمس دو حاشیه کناری صفحه، منوهای مجزایی در سمت چپ یا راست گوشی به نمایش درمی‌آید که به لطف آن می‌توانید اقدام به اجرای اپلیکیشن دوربین، پیام رسان، گالری، موسیقی و غیره کنید.تاریخ: 1396/01/09

وب سایت موبایل کده به فروش می رسد. خریداران با شماره 44026809 تماس حاصل بفرمایید