لطفا قوانین را به دقت مطالعه بفرمایید
در موبایل کده می توانید موبایل و سیم کارت دست دوم خود را آگهی کنید و بدون واسطه بفروشید
مدیریت «موبایل کده» در حفظ اطلاعات شخصی کاربران خود اعم از تلفن همراه یا پست الکترونیکی شدیدترین تمهیدات را به کار می‌بندد و محرمانه ‌بودن این اطلاعات را تضمین می‌نماید.
تیم فنی «موبایل کده» بلافاصله نسبت به حذف حساب کاربرانی که قصد نفوذ یا اختلال در کارکرد صحیح وب سایت را داشته باشند، اقدام می‌نماید.
قبل از استحصال اطمینان از هویت مالک گوشی و سیم کارت و دیگر موارد از پرداخت هرگونه وجهی به بهانه پیش‌پرداخت، بیعانه و ... خودداری نمایید؛لطفا قبل از پرداخت مبلغ ، گوشی و یاسیم کارت موبایل را تحویل گرفته و سپس اقدام به پرداخت نمایید، از این رو «موبایل کده» هیچ مسئولیتی در مورد صحت موارد بیان‌شده در آگهی‌های موجود نخواهد داشت.
آگهی دهنده در مقابل آگهی خود مسئول و متعهد می باشد و مسایل قانونی ناشی از انتشار هر گونه آگهی كه موجب خسارت معنـوی و یا مـادی برای شخص یا اشخاصی گردد ، مستقیما متوجه سفارش دهنده آگهی خواهد بود.
ثبت نام و درج آگهی و یا پرداخت وجه توسط آگهی دهنده به منزله قبول و تایید تمامی قوانین و شرایط موبایل کده می باشد.
موبایل کده مجاز است كه در هر زمان نسبت به تغییر و یا اصلاح قوانین و شرایط سایت اقدام نماید.
وب سایت موبایل کده هیچگونه گوشی و یا سیم کارت برای فروش ندارد و فقط نمایش دهنده تبلیغات گوشی های فروشندگان می باشد و مسئولیتی در قبال آنها ندارد.
توجه : سایت mobilekade.com هیچگونه مسوولیتی در قبال خرید و فروش هایی که در سایت انجام می شود ندارد.
توصیه می گردد به منظور جلوگیری از کلاهبرداری های اینترنتی قبل از واریز وجه به حساب فروشنده حتما از اعتبار وی (از طریق تلفن ثابت و ...) مطمئن گردید.و در صورت امکان معامله خود را بصورت حضوری انجام دهید.