به موبایل کده خوش آمدید
وب سایت موبایل کده با هدف فروش گوشی و تبلت ، دست دوم و کارکرده در سراسر ایران و بدون هیچ گونه واسطه گری ایجاد شده است.
موبایل کده با ساده سازی و روشن سازی فرآیند خرید و فروش انواع گوشی و تبلت ، شما را یاری می کند تا با کمترین دردسر و در کمترین زمان خرید و فروش خود را انجام دهید.
می خواهم گوشی خود را بفروشم ! چکار باید بکنم؟
فروشندگان عزیز در کمتر از یک دقیقه قادر خواهند بود گوشی و تبلت خود را که قصد فروش دارند،در سایت با قیمت پیشنهادی خود ثبت کنند. موبایل کده با تعداد بازدید بالای روزانه بستر مناسبی را فراهم آورده است تا فروشندگان دستگاه خود را به راحت ترین شکل و کمترین هزینه به فروش گذاشته و بتوانند گوشی و تبلت خود را بدون واسطه گری و با قیمت پیشنهادی و توافقی به فروش برسانند.
چگونه آگهی خود را ثبت کنم؟
برای ثبت آگهی در موبایل کده ابتدا عضو سایت شوید و سپس از صفحه ثبت آگهی با انتخاب گوشی یا تبلت خود می توانید آگهی را ثبت نمایید. آگهی شما پس از تایید تیم نظارت موبایل کده در سایت قرار می گیرد و در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.
مزیت آگهی ویژه چیست؟
آگهی ها تاریخ انقضا ندارند و همیشگی خواهند بود. قیمت پیشنهادی خریداران از طریق ارسال پیام کوتاه به اطلاع فروشندگان میرسد. آگهی های ویژه در صفحه نخست سایت با اولویت بیشتری نمایش داده می شوند و از بازدید بیشتری بر خوردار خواهند شد و برای ۳ روز در خبرنامه وب سایت آگهی ویژه ارسال خواهد شد همچنین در صفحه اینستاگرام موبایل کده نیز به نمایش در خواهد آمد.
آیا موبایل کده گوشی برای فروش دارد؟
وب سایت موبایل کده هیچگونه گوشی برای فروش ندارد و فقط نمایش دهنده تبلیغات گوشی های فروشندگان می باشد و مسئولیتی در قبال آنها ندارد. توجه : سایت mobilekade.com هیچگونه مسوولیتی در قبال خرید و فروش هایی که در سایت انجام می شود ندارد. توصیه می گردد به منظور جلوگیری از کلاهبرداری های اینترنتی قبل از واریز وجه به حساب فروشنده حتما از اعتبار وی (از طریق تلفن ثابت و ...) مطمئن گردید.و در صورت امکان معامله خود را بصورت حضوری انجام دهید.
سیستم گوش به زنگ چیست؟
کاربر محترم اگر قصد خرید گوشی و تبلت خاصی را دارید ، می توانید با مشخص نمودن مدل و حداکثر بودجه خود درخواست خود را ثبت نمایید. سیستم گوش به زنگ بنابر در خواست شما ، شما را از طریق ارسال پیامک از آگهی هایی که مشابه درخواست و بودجه شما هستند مطلع خواهد ساخت. با بهره گیری از این امکان شما نیازی به جستجوی وقت گیر نخواهید داشت و سیستم بصورت خودکار شما را از آگهی هایی که مدل مد نظر و محدوده بودجه مد نظر شما هستند مطلع خواهد نمود.
تاریخ انقضای آگهی من گذشته است! چه باید بکنم؟
آگهی رایگان دارای تاریخ انقضای ۱۰ روزه می باشد. پس از طی شدن این مدت آگهی منقضی شده و در سایت قابل رویت نخواهد بود! می توانید آگهی خود را ارتقا دهید و ویژه ثبت نمایید. آگهی ویژه تاریخ انقضا ندارد و در سایت با الویت بالاتری نمایش داده می شود.
میخواستم آگهی ثبت کنم ولی مدل گوشی خود را پیدا نکردم!
در صفحه ارتباط با ما مدل گوشی خود را وارد نمایید ، تیم فنی موبایل کده در کمترین زمان ممکن برند و مدل مد نظر شما را اضافه خواهند کرد. پس از افزودن مدل شما را مطلع می کنیم.
در هنگام ورود به سایت با مشکل مواجه میشوم چه کنم؟
از صحت ایمیل و رمز عبور خود اطمینان حاصل کنید! اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید ، از گزینه فراموشی رمز عبور استفاده نمایید. اگر مشکل همچنان وجود دارد در صفحه ارتباط با ما مطرح نمایید سریعا مشکل توسط تیم فنی موبایل کده بررسی و مرتفع خواهد شد.
گوشی من فروش رفته است ، برای حذف آگهی چه گنم؟
ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. از بخش آگهی های من گوشی مورد نظر را انتخاب نمایید و گزینه فروخته شده را انتخاب نمایید. آگهی شما از دسترس خارج خواهد شد .
پیشنهادات خریدی که برای آگهی من داده شده است در کجا قابل مشاهده هستند؟
وارد حساب کاربری خود شوید و بخش آگهی های من را انتخاب نمایید. سپس بروی آگهی مورد نظر کلیک کنید در پایین صفحه گزینه پیشنهادات خرید را کلیک کنید ، تمامی پیشنهادات خرید کاربران برای این آگهی در این قسمت قابل مشاهده هستند به همراه شماره موبایل و قیمت پیشنهادی و تاریخ ثبت پیشنهاد
آگهی رایگان ثبت کرده ام! می خواهم برای استفاده از بازدید بیشتر و امکانات بالاتر آگهی خود را ویژه کنم. چه کار کنم؟
وارد حساب کاربری خود شوید در بخش آگهی های من بروی آگهی مورد نظر کلیک نمایید و سپس از لینک ارتقای آگهی به ویژه استفاده نمایید.