به موبایل کده خوش آمدید
وب سایت موبایل کده با هدف فروش گوشی و تبلت ، دست دوم و کارکرده , انواع سیم کارت در سراسر ایران و بدون هیچ گونه واسطه گری ایجاد شده است.
موبایل کده با ساده سازی و روشن سازی فرآیند خرید و فروش انواع گوشی و تبلت ، شما را یاری می کند تا با کمترین دردسر و در کمترین زمان خرید و فروش خود را انجام دهید.
فروشندگان
فروشندگان عزیز در کمتر از یک دقیقه قادر خواهند بود گوشی و تبلت و سیم کارت خود را که قصد فروش دارند،در سایت با قیمت پیشنهادی خود ثبت کنند.
موبایل کده با تعداد بازدید بالای روزانه بستر مناسبی را فراهم آورده است تا فروشندگان موبایل و سیم کارت خود را به راحت ترین شکل و کمترین هزینه به فروش گذاشته و بتوانند گوشی و تبلت و سیم کارت خود را بدون واسطه گری و با قیمت پیشنهادی و توافقی به فروش برسانند.
خریداران
خریداران عزیز با امکانات جستجوی پیشرفته قرار گرفته شده در سایت به راحتی می توانند موبایل و یا سیم کارت مورد نیاز خود را بیابند و با داشتن شماره تلفن و ایمیل فروشنده توافقات لازم را برای خرید انجام دهند.
برای هر آگهی ثبت شده در سایت می توانید براحتی پیشنهاد قیمت خود را ارسال نمایید تا به وسیله پیام کوتاه به خریدار ارسال شود تا توافقات نهایی را انجام دهید.
خدمات آگهی در موبایل کده به صورت عادی ، ویژه و فوری فروشی می باشد.
عادی
آگهی عادی : خدمات آگهی عادی کاملا رایگان بوده و هیچ هزینه ای بایت درج آگهی در سایت از آگهی دهنده دریافت نمی شود، بدیهی می باشد که این نوع آگهی دارای تاریخ انقضا می باشد و پس از فرا رسیدن تاریخ انقضا آگهی شما از دسترس خارج خواهد شد.
این نوع آگهی از خدمات ارسال پیام کوتاه از طرف سایت و پیشنهاد خریداران نیز محروم می باشد. پیشنهاد ما اینست که با پرداخت مبلغی بسیار ناچیز آگهی خود را بصورت ویژه ثبت نمایید تا از خدمات ویژه بهره ببرید.
ویژه
آگهی ویژه : آگهی ها تاریخ انقضا ندارند و همیشگی خواهند بود.
قیمت پیشنهادی خریداران از طریق ارسال پیام کوتاه به اطلاع فروشندگان خواهد رسید.
آگهی های ویژه در صفحه نخست سایت با اولویت بیشتری نمایش داده می شوند و از بازدید بیشتری بر خوردار خواهند شد.
فوری فروشی
آگهی فوری فروشی : آگهی ها تاریخ انقضا ندارند و همیشگی خواهند بود.
قیمت پیشنهادی خریداران از طریق ارسال پیام کوتاه به اطلاع فروشندگان خواهد رسید.
آگهی های فوری فروشی در صفحه نخست سایت به مدت ۲۴ ساعت در بالاترین قسمت قرار می گیرد و بازدید حد اکثری را بدست می آورد.
گوش بزنگ باش
کاربر محترم اگر قصد خرید گوشی و تبلت خاصی را دارید ، می توانید با مشخص نمودن مدل و حداکثر بودجه خود درخواست خود را ثبت نمایید.
سیستم گوش به زنگ بنابر در خواست شما ، شما را از طریق ارسال پیامک از آگهی هایی که مشابه درخواست و بودجه شما هستند مطلع خواهد ساخت.
با بهره گیری از این امکان شما نیازی به جستجوی وقت گیر نخواهید داشت و سیستم بصورت خودکار شما را از آگهی هایی که مدل مد نظر و محدوده بودجه مد نظر شما هستند مطلع خواهد نمود.

وب سایت موبایل کده هیچگونه گوشی موبایل و سیم کارت برای فروش ندارد و فقط نمایش دهنده تبلیغات فروشندگان می باشد و مسئولیتی در قبال آنها ندارد.
توجه : سایت mobilekade.com هیچگونه مسوولیتی در قبال خرید و فروش هایی که در سایت انجام می شود ندارد.
توصیه می گردد به منظور جلوگیری از کلاهبرداری های اینترنتی قبل از واریز وجه به حساب فروشنده حتما از اعتبار وی (از طریق تلفن ثابت و ...) مطمئن گردید.و در صورت امکان معامله خود را بصورت حضوری انجام دهید.
اگرچه نهایت سعی خود را نموده ایم تا به حداکثر سادگی در فرآیند انتخاب و ارائه گوشی و تبلت و سیم کارت دست پیدا کنیم، لیکن همواره مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای هرچه بهتر و کارآمدتر کردن این فرآیند هستیم.
وب سایت موبایل کده بصورت شخصی مدیریت می شود. صاحب امتیاز پیمان بهنام می باشد. اطلاعات تماس در بخش تماس با ما موجود می باشد